Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 05.05.2024, 14:51

Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім.О.С.Пушкіна

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 92
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Життя школи


   30 листопада 2012 р. був проведений семінар – практикум директорів загальноосвітніх 

навчальних закладів м. Умані 

Тема семінару: Життєдіяльність «трикутника»(школа – сім’я - громадськість) в умовах сучасного загальноосвітнього навчального закладу. Відкрила семінар заступник начальника відділу освіти Уманської міської ради О.І.Мельник. Директор школи Коваленко З.В. запропонувала всім присутнім презентацію навчального закладу, потім відбулася презентація діяльності школи з напрямком «Сім’я - родина », яку

 підготувала Вушак Т.В.(заступник директора з навчально – виховної роботи.

       

Директором були запропоновані відкриті уроки:

- з фізичної культури в 3 класі з теми «Загальна фізична підготовка на уроках з баскетболу». Провів - учитель фізичної культури I кваліфікаційної категорії Ященко А.В.;

- з англійської мови в 4 класі з теми «Родина та її оселя». Провів – учитель англійської мови I кваліфікаційної категорії Голинська І.Р.;

- з української мови в 8 класі з теми «Тарас Шевченко. Викуп з неволі. «Думи мої, думи мої…. »Усвідомлення власної місії поета». Провів – учитель української мови та літератури вищої кваліфікаційної категорії, «старший вчитель» Козаченко Г.С.;

  

- з алгебри у 10 класі з теми «Паралельність площин». Провів – учитель математики I кваліфікаційної категорії Тіхоновська Н.І.   

Також був проведений тренінг. Тема тренінгу «Використання інтерактивних методів у процесі організації взаємодії школи, сім’ї та громадськості».

Провів – кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач Науково – дослідної лабораторії педагогічної компетентності Ярошинська О.О.

Всім присутнім директорам була запропонована презентація роботи музеїв школи з питання співпраці школи, сім’ї та громадськості. Підготувала – Філонок Р.В., завідуюча кабінетом – музеєм Т.Шевченка та Балакіна Р.В., завідуюча музеєм Історія школи.      








19 січня 2012 року в школі проведено проект «Соборність: минуле та сучасність» до Дня Соборності України. Агітбригадою учнів 10 класу проведено інформаційні хвилинки в класних колективах 5-9 класів щодо роз’яснення   історичних подій, зв'язок їх із сучасністю, прагнення до єднання. В проекті взяли участь учні: Макаренко Анна, Голобородько Світлана, Голубенко Олександр, Назаренко Вікторія, Цибульська Наталія. Учні 5-9-х класів хором  декламували вірш В.Сосюри «Любіть Україну». В приміщенні школи було розміщено символіку областей, символи України.
Проект сприяв вихованню патріотизму, любові до Батьківщини, зацікавленості учнів в історичних подіях, в долі сучасної України,  згуртуванню школярів різного віку. Особливий інтерес  проявився у   можливості вияву приналежності до держави через використання символіки в техніці боді-арт.
День Соборності та Свободи України – свято, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Цей акт являє собою символ соборності України, тобто єдності і неподільності. Вже в незалежній Україні цю акцію було повторено. Офіційно в Україні День соборності  України відзначається з 1999 року.




Міський фестиваль військово-патріотичної пісні „Пам'яті героїв"

20 січня 2012 року агітбригада учнів нашої школи  на міському фестивалі військово-патріотичної пісні „Пам'яті героїв",  проведеного на базі Будинку дитячої та юнацької творчості, інсценізувала  пісню „Саласпілс", слова  Я.Голякова, муз. А.Тимошенко, Є.Кузипер.
Виступ супроводжувався коментарем про концентраційний табір „Саласпілс" в Прибалтиці, його історію та жахіття, які випали на долю дітей, що перебували під час Великої Вітчизняної війни в таборі.  Відеоматеріали  не залишили  байдужими  жодного  присутнього.   Хореографічну композицію виконували учні: Комісар Валерія, Войтович Марія, Булеха Галина, Георгіаді Наталія, Григораш Катерина, Дмітрієва Емілія, Бараненко Ірина, Войтович Вікторія, Шлапак Інна, Волошина Катерина, Кобрин Катерина, Дзюбенко Назар. Солісти Сирота Софія, Крепостна Євгенія, Фоміна Олена своїм виразним співом затронули струни серця кожного.
Виступи артистів налаштували старших глядачів на спогади, а менших перенесли у минуле. коли звучали пісні про дитячий концтабір.
Виступ агітбригади підготували: заступник директора з навчально-виховної роботи Пучко Г.О.,  вчитель хореографії Патлюк А.О., керівник гуртка Карабан Н.М., вчитель музичного мистецтва Коломієць Т.І.

 

Під час підведення підсумків фестивалю в.о.начальника відділу освіти  О.В.Герасименко нагородила агітбригаду школи грамотою відділу освіти лауреата фестивалю.
Фестиваль сприяє відродженню й популяризації військово-патріотичної пісні, історії нашої країни, а також впливає на формування громадянської та патріотичної свідомості молодого покоління.










Сьогодні держава покладає великі сподівання на тих, хто працює з дітьми, заклавши фундамент свого майбутнього, – навчити, виховати, всебічно розвинути, сформувати особистість, людину-творця, господаря своєї долі, патріота і громадянина.

Таке завдання може виконати тільки висококваліфікований, творчо працюючий педагог. Адже учитель – це не тільки той, хто навчає, а, в першу чергу, той, хто систематично вчиться сам, хто своїм прикладом привчає до щоденної праці, до творчого злету, до відповідальності за доручену справу день за днем, крок за кроком.

            17 лютого 2012 року на базі школи проведено семінар-практикум вчителів 4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Умані.

 

Відкритий урок з громадянської освіти провела вчитель І категорії, творчий, талановитий педагог Чичук Зінаїда Кіндратівна. Вибравши тему уроку «Символіка. Що це таке? Знаймо і шануймо символи свого краю», вона у цікавій для дітей та присутніх формі продемонструвала цінності громадянина України, сучасного школяра, учня школи №1, пов’язавши з історичними даними держави, міста, рідної школи. Метою уроку було ознайомлення учнів із національними і народнопоетичними символами України, розвиток пізнавального інтересу до історичного минулого та сучасного нашого народу, формування національної свідомості учнів, виховання почуття патріотизму.   Використані наочності, технічні засоби навчання допомогли візуалізувати інформацію, зробити урок захоплюючим.

            Учні працювали в групах: «Краєзнавці», «Дослідники», «Народознавці». Учні групи «Дослідники» презентували свій творчий пошук – відомості про знаменитих випускників школи. Цікавими та змістовними були розповіді про Зайченка О.В., Кочережка Н.Я., Солопа О.В., Цістанова А.П., Солошенка І.П.

            Керівник міського методичного об’єднання Тупчій В.В. підготувала повідомлення на тему «Державний стандарт про основну ключову компетентність «уміння вчитися». Своїм досвідом поділились вчителі шкіл міста, що атестуються, запропонувавши до перегляду власні презентації. З доповіддю «Мотивація навчальної діяльності як засіб підвищення якості знань учнів» виступила вчитель ЗОШ №9 Кокоруза Т.Б., а також вчитель НВК№6 Кацалап Г.М. Педагоги загальноосвітніх закладів обмінялись досвідом з питання «Створення ефективного освітнього простору. Роль оцінки у формуванні контрольно-оцінних умінь молодших школярів». До уваги освітян запропоновано огляд новинок  методичної літератури.   

            Дієву допомогу з  підготовки  міського семінару були вчителі 1-3 класів Тульчинська Тетяна Іванівна, Лопушанська Наталія Миколаївна, Кармалига Тетяна Іванівна.

 


Адміністрація школи щиро вдячна Чичук Зінаїді Кіндратівні за результативну підготовку та чітке, організоване проведення міського семінару-практикуму вчителів загальноосвітніх закладів міста та бажає творчого натхнення, енергії, справжніх відкриттів та плідних здобутків на освітянській ниві, впевненості у власних силах.

strong>„Саласпілс
Пошук
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2024
Зробити безкоштовний сайт з uCoz