Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 05.05.2024, 20:21

Дошка оголошень

Головна » Дошка оголошень (5)

Найважливіші події в житті школи [5]

Пам’ятаючи загиблих

День захисника Вітчизни – свято мужності й патріотизму, свято ветеранів Великої Вітчизняної війни й нинішніх військовослужбовців Збройних Сил України, яким випала доля вписати нові сторінки в літопис української армії.

Відзначення Дня захисника Вітчизни є доброю нагодою не тільки віддати данину поваги всім, хто на різних етапах історії боронив рідну землю, охороняв мирну працю нашого народу, а й усвідомити те, що захист Батьківщини – священний обов’язок кожного.

Напередодні  урочистого Дня,  22 лютого 2012 року в школі проведено фестиваль інсценізованої військово-патріотичної пісні, в якому взяли участь учнівські колективи 6-11 класів. Змістовні, яскраві, костюмовані виступи розповіли глядачам про героїчні події років війни, героїв – солдатів, які боронили рідну землю від ворога, про бійців партизанських загонів. Патріотичною піснею про рідну Батьківщину завершили фестиваль учні 9-А класу.

23 лютого 2012 року на урочистій лінійці привітали майбутніх захисників Вітчизни. Учнівські колективи  відзначені подяками за участь у фестивалі: учні 6 класу  в номінації «Патріотичність», 9-А класу – «Глядацькі симпатії та Драйвовість», учні 9-Б класу – «Креативність»,  10 класу – «Ліричність», 11 класу – «Артистичність».

Минають роки, проте ніхто не маємо права забувати про людей, які віддали життя за рідну землю та рідну оселю.

Що відбулося! | Переглядів: 511 | Дата: 14.03.2012

29 лютого 2012 року  учні 1 класу були прийняті в родину шкільної організації «Червона калина» і стали найменшими її членами - «Барвінчатами». З сьогоднішнього дня вони будуть жити  за  правилами  країни  Барвінкової з яскравими різнобарвними традиціями та цікавою історією.

На свято завітали Барвінок  з Калинкою, з якими діти подорожували по країні Барвінковій. Фантастичні зустрічі з казковими персонажами дуже сподобались дітям! Чарівниця з Казкової галявини впевнилась, що діти дуже добре знають українські  народні казки.   А Повітруля з берега Кришталевої річки завела у логічні мандри.  Богатирю Котигорошку діти продемонстрували свою спритність, силу, сміливість, витривалість.  А Попелюшка з галявини Чистоти  прийняла дітей у товариство чистоти та порядного виховання. Кожен учень отримав самий головний знак Барвінчат – значок.

Стрічай Україно, чарівне суцвіття,

Своїх Барвінчат у школі,

Сміливо веди їх у тисячоліття,

У щасті з любов’ю до волі.

Це гарне дійство підготували педагог-організатор Нелюб Валентина Вікторівна та учні 5-го класу Заленський Віктор, Войтович Вікторія, Бараненко Ірина, Шлапак Інна, Волошина Катерина, Номеровський Віталій.

Що відбулося! | Переглядів: 625 | Дата: 14.03.2012

Шановні учні  11-го  класу!

Черкаський національний університет  розробив для тренування тести, сформовані за матеріалами ЗНО попередніх років. Ви можете проходити тестування, використовуючи свої логіни і паролі. Тести доступні у мережі Internet у будь-який зручний для Вас час до 3 червня. Кожен тест  маєте змогу виконати до 30 разів. Коди доступу до тестів відсутні. Кількість тестів буде збільшуватись.

На даний час система працює у режимі тестування. Якщо у Вас виникає потреба переглянути результати виконання тестів, зверніться до класного керівника або вчителя інформатики. Після Вашого звернення систему буде переведено у режим перегляду результатів на визначений Вами час. Після цього тестування може бути продовжене.

Директор Центру освітніх тестувань

Черкаського національного університету              В.І. Єфіменко

Що відбулося! | Переглядів: 407 | Дата: 14.02.2012 | Коментарі (0)

ОГОЛОШЕННЯ

13.02.2012 року  в   Уманській   загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №1 ім. О.С.Пушкіна  буде проходити І етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Найкращий читач України – 2012 року».

Мета конкурсу:

-     заохотити дітей до систематичного читання;

-   виявити читацькі уподобання учнів 6 – 7 класів;

- розвивати творчі здібності, посилити роль книги у навчально – виховному процесі;

-  популяризація найкращої української та світової літератури для дітей, вироблення в учнів навичок самостійної роботи з книгою;

-   привернення уваги громадськості, спонсорів та меценатів до болючої проблеми дитячого читання;

- сприяння забезпеченню рівного доступу всіх дітей до найкращих надбань українського та світового книговидання.

Учасники конкурсу повинні виконати такі завдання:

-          заповнити «Анкету учасника»

-          розповісти про улюбленого літературного героя або улюблений літературний твір.

Журі конкурсу:

Шпеник С.В., заступник директора з навчально-виховної роботи;

Козаченко Г.С., вчитель української мови та літератури;

Філонок Р.В., вчитель української мови та літератури;

Григоренко Л.В., бібліотекар школи.

Критерії оцінювання

Відповіді учасників конкурсу оцінюються за 12 – бальною шкалою. Журі визначає одного переможця в кожному класі. Враховується систематичність читання, кількість прочитаних книжок, аналіз, інтерпретація та загальна ерудиція учасників.

Нагородження переможців

Переможці нагороджуються грамотами.

Запрошуємо всіх бажаючих!

Бібліотекар школи                Л.В.Григоренко

Що відбудеться | Переглядів: 1072 | Дата: 02.02.2012 | Коментарі (0)

Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім.О.С.Пушкіна здійснює набір дітей до 1-го класу 2012/2013 навчального року.
 Для учнів проводяться заняття з вивчення англійської мови, навчання комп'ютерної грамотності за програмою "Сходинки до інформатики".
Працює група продовженого дня (з денним сном).
Пропонується заняття в гуртках  технічної та художньої творчості, хорового співу, хореографії.
Підготовчі заняття з майбутніми першокласниками розпочинаються 1 грудня 2011 року і проводяться щочетверга о 16 годині в корпусі №2 за адресою вул. Пушкіна, 8.
За довідками звертатись за тел.: 5-05-54
Що відбудеться | Переглядів: 767 | Дата: 13.12.2011 | Коментарі (0)