Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 19.05.2024, 02:01

Головна » Статті » Мої статті

ОЦІНЮВАННЯ ЗНАНЬ, УМІНЬ ТА НАВИЧОК ШКОЛЯРІВ

ОЦІНЮВАННЯ  ЗНАНЬ, УМІНЬ ТА НАВИЧОК ШКОЛЯРІВ

Навчальний рік ділиться на 2 семестри. Протягом кожного семестру вчителі, які викладають навчальні предмети, оцінюють знання школярів поточними та тематичними оцінками.

12 балів –                                          9 балів –

11 балів –            "високий рівень        8 балів –         "достатній рівень

10 балів –                   знань”              7 балів –                  знань”

6 балів –                                           3 бали  –

5 балів –              "середній рівень       2 бали  –         "початковий рівень

4 бали  –                     знань”             1 бал    –                  знань”

У кінці кожної теми (приблизно один раз на місяць) проводиться тематична атестація (контрольна робота, тестування, семінар тощо). Поточні та тематичні оцінки виставляються в журнали класів та у щоденники учнів.

У тих випадках, коли батьки учня не отримують зі щоденників оперативної інформації про виставлені оцінки, вони повинні звернутися за роз'ясненнями до класного керівника класу, а при невирішенні питання – до адміністрації (заступника директора, директора).

Семестрові оцінки виставляються на підставі тематичних оцінок, річні – на підставі семестрових. Звіти успішності за І та ІІ семестри, які підписуються класним керівником класу, за рік - класним керівником та директором, видаються батькам у формі табелів успішності.

Річна оцінка "н/а" ("не атестовано") не дає підстав перевести учня до наступного класу або випустити зі школи. Лише коли учень засвоїв навчальний матеріал з предмета, створюється комісія для проведення повторного  оцінювання. Тільки на підставі рішення комісії та педагогічної ради такий учень переводиться у наступний клас.

При незгоді батьків або повнолітнього учня з семестровими оцінками, вони мають право протягом 5 днів написати заяву на ім'я директора про повторну семестрову атестацію, яка розглядається на апеляційній комісії школи. При позитивному рішенні повторні атестації проводяться протягом 10 днів з дати написання заяви.

Державні підсумкові атестації (раніше – екзамени) проводяться у випускних (9 та 11) класах. Після закінчення 9 класу учням вручаються свідоцтва державного зразка про базову загальну середню освіту й учні випускаються зі школи. За бажанням та  заявамибатьків учні приймаються до 10-го класу.

По закінченні 11 класу учні отримують атестати державного зразка про повну загальну середню освіту та випускаються зі школи.

Категорія: Мої статті | Додав: Slaventiy (14.02.2012)
Переглядів: 726 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.