Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 18.05.2024, 23:11

Дошка оголошень

Головна » Дошка оголошень » Найважливіші події в житті школи » Що відбулося!

День захисника Відчизни
Інформація | 14.03.2012, 11:08

Пам’ятаючи загиблих

День захисника Вітчизни – свято мужності й патріотизму, свято ветеранів Великої Вітчизняної війни й нинішніх військовослужбовців Збройних Сил України, яким випала доля вписати нові сторінки в літопис української армії.

Відзначення Дня захисника Вітчизни є доброю нагодою не тільки віддати данину поваги всім, хто на різних етапах історії боронив рідну землю, охороняв мирну працю нашого народу, а й усвідомити те, що захист Батьківщини – священний обов’язок кожного.

Напередодні  урочистого Дня,  22 лютого 2012 року в школі проведено фестиваль інсценізованої військово-патріотичної пісні, в якому взяли участь учнівські колективи 6-11 класів. Змістовні, яскраві, костюмовані виступи розповіли глядачам про героїчні події років війни, героїв – солдатів, які боронили рідну землю від ворога, про бійців партизанських загонів. Патріотичною піснею про рідну Батьківщину завершили фестиваль учні 9-А класу.

23 лютого 2012 року на урочистій лінійці привітали майбутніх захисників Вітчизни. Учнівські колективи  відзначені подяками за участь у фестивалі: учні 6 класу  в номінації «Патріотичність», 9-А класу – «Глядацькі симпатії та Драйвовість», учні 9-Б класу – «Креативність»,  10 класу – «Ліричність», 11 класу – «Артистичність».

Минають роки, проте ніхто не маємо права забувати про людей, які віддали життя за рідну землю та рідну оселю.

Додав: Slaventiy | Контактна особа: Адміністрація
Переглядів: 513 | Розміщено до: 14.04.2013 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.