Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 18.05.2024, 21:51

Дошка оголошень

Головна » Дошка оголошень » Найважливіші події в житті школи » Що відбулося!

У категорії оголошень: 3
Показано оголошень: 1-3

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Пам’ятаючи загиблих

День захисника Вітчизни – свято мужності й патріотизму, свято ветеранів Великої Вітчизняної війни й нинішніх військовослужбовців Збройних Сил України, яким випала доля вписати нові сторінки в літопис української армії.

Відзначення Дня захисника Вітчизни є доброю нагодою не тільки віддати данину поваги всім, хто на різних етапах історії боронив рідну землю, охороняв мирну працю нашого народу, а й усвідомити те, що захист Батьківщини – священний обов’язок кожного.

Напередодні  урочистого Дня,  22 лютого 2012 року в школі проведено фестиваль інсценізованої військово-патріотичної пісні, в якому взяли участь учнівські колективи 6-11 класів. Змістовні, яскраві, костюмовані виступи розповіли глядачам про героїчні події років війни, героїв – солдатів, які боронили рідну землю від ворога, про бійців партизанських загонів. Патріотичною піснею про рідну Батьківщину завершили фестиваль учні 9-А класу.

23 лютого 2012 року на урочистій лінійці привітали майбутніх захисників Вітчизни. Учнівські колективи  відзначені подяками за участь у фестивалі: учні 6 класу  в номінації «Патріотичність», 9-А класу – «Глядацькі симпатії та Драйвовість», учні 9-Б класу – «Креативність»,  10 класу – «Ліричність», 11 класу – «Артистичність».

Минають роки, проте ніхто не маємо права забувати про людей, які віддали життя за рідну землю та рідну оселю.

Що відбулося! | Переглядів: 512 | Дата: 14.03.2012

29 лютого 2012 року  учні 1 класу були прийняті в родину шкільної організації «Червона калина» і стали найменшими її членами - «Барвінчатами». З сьогоднішнього дня вони будуть жити  за  правилами  країни  Барвінкової з яскравими різнобарвними традиціями та цікавою історією.

На свято завітали Барвінок  з Калинкою, з якими діти подорожували по країні Барвінковій. Фантастичні зустрічі з казковими персонажами дуже сподобались дітям! Чарівниця з Казкової галявини впевнилась, що діти дуже добре знають українські  народні казки.   А Повітруля з берега Кришталевої річки завела у логічні мандри.  Богатирю Котигорошку діти продемонстрували свою спритність, силу, сміливість, витривалість.  А Попелюшка з галявини Чистоти  прийняла дітей у товариство чистоти та порядного виховання. Кожен учень отримав самий головний знак Барвінчат – значок.

Стрічай Україно, чарівне суцвіття,

Своїх Барвінчат у школі,

Сміливо веди їх у тисячоліття,

У щасті з любов’ю до волі.

Це гарне дійство підготували педагог-організатор Нелюб Валентина Вікторівна та учні 5-го класу Заленський Віктор, Войтович Вікторія, Бараненко Ірина, Шлапак Інна, Волошина Катерина, Номеровський Віталій.

Що відбулося! | Переглядів: 626 | Дата: 14.03.2012

Шановні учні  11-го  класу!

Черкаський національний університет  розробив для тренування тести, сформовані за матеріалами ЗНО попередніх років. Ви можете проходити тестування, використовуючи свої логіни і паролі. Тести доступні у мережі Internet у будь-який зручний для Вас час до 3 червня. Кожен тест  маєте змогу виконати до 30 разів. Коди доступу до тестів відсутні. Кількість тестів буде збільшуватись.

На даний час система працює у режимі тестування. Якщо у Вас виникає потреба переглянути результати виконання тестів, зверніться до класного керівника або вчителя інформатики. Після Вашого звернення систему буде переведено у режим перегляду результатів на визначений Вами час. Після цього тестування може бути продовжене.

Директор Центру освітніх тестувань

Черкаського національного університету              В.І. Єфіменко

Що відбулося! | Переглядів: 408 | Дата: 14.02.2012 | Коментарі (0)